Chemikals Sp. z o. o. poszukuje kandydatów do pracy na stanowiska

Magazynier

Wykształcenie zawodowe lub średnie zawodowe

Doświadczenie zawodowe: mile widziane

Umiejętności/uprawnienia: obsługa komputera (pakiet Office, mile widziana umiejętność obsługi programu Symfonia); dobra organizacja pracy, samodzielność, sumienność i inicjatywa w działaniu, odpowiedzialność, umiejętność współpracy w grupie

Zatrudni

1 (jednego) pracownika na stanowisko: Zaopatrzeniowiec.

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie
  • Doświadczenie zawodowe: mile widziane
  • Prawo jazdy kat. B
  • Umiejętności/uprawnienia: obsługa komputera; dobra organizacja pracy, samodzielność, sumienność i inicjatywa w działaniu, odpowiedzialność, umiejętność współpracy w grupie.

Ogólny zakres obowiązków:

  1. Dokonywanie zakupów produktów niezbędnych w procesie produkcji Zakładu na podstawie zatwierdzonych przez przełożonego zamówień.
  2. Dokonywanie zakupów produktów dla potrzeb Sekretariatu.
  3. Prowadzenie analizy rynku, wyszukiwanie najtańszych dostawców.
  4. Pobieranie i rozliczanie się z zaliczki niezbędnej do dokonywania zakupów.

na stanowisku Brygadzista / Magazynier
1. Nadzór nad pracami przeładunkowo – rozładunkowymi.
2. Wydawanie towarów zmagazynowanych na terminalu.
Poziom wykształcenia: minimum średnie
Umiejętności: komunikatywność, dobra organizacja pracy, umiejętność współpracy w grupie

na stanowisku: Mechanik

Wykształcenie: zawodowe lub średnie zawodowe
Umiejętności: Znajomość budowy maszyn
Mile widziane podstawowe uprawnienia spawalnicze

Manewrowy

Twoje zadania: wykonywanie manewrów z wagonami na terenie bocznicy.

Zapewniamy: szkolenie i przygotowanie praktyczne do pracy na ww. stanowisku oraz szansę dalszego rozwoju zawodowego.

Wynagrodzenie na start 2.500 zł.

Po uzyskaniu uprawnień do zawodu, oferujemy możliwość szybkiego awansu (nawet po 3 miesiącach) wraz z podwyżką wynagrodzenia.

Wymagania: Wykształcenie zawodowe oraz dobry stan zdrowia.

Sumienność, odpowiedzialność, dyspozycyjność, umiejętność współpracy w grupie.

Zapraszamy do kontaktu

Spedytor

wykształcenie minimum średnie

bardzo dobra obsługa komputera (programy Office)

prawo jazdy kat. B

mile widziana podstawowa znajomość języka rosyjskiego

sumienność, dobra organizacja pracy, odpowiedzialność, umiejętność współpracy w grupie

Agent celny

Wykształcenie: min średnie

Doświadczenie zawodowe: mile widziane (możliwość przyuczenia)

Języki obce / poziom znajomości: mile widziany j. rosyjski w stopniu podstawowym

Umiejętności/uprawnienia:

wpis na listę agentów celnych - warunek konieczny,

dobra umiejętność obsługi pakietu MS Office,

dobra organizacja pracy,

samodzielność,

komunikatywność,

sumienność,

odpowiedzialność

Asystent agenta celnego

Wykształcenie: wyższe pozwalające uzyskać wpis na listę agentów celnych (wykształcenie wyższe ekonomiczne, prawne lub techniczne, obejmujące wiedzę z zakresu prawa administracyjnego, finansowego oraz celnego lub ukończone studia podyplomowe w jednym z powyższych obszarów)

sumienność,

Ustawiacz

Wykształcenie min. zawodowe, mile widziane średnie

Idealny stan zdrowia

Świadectwo kwalifikacyjne Ustawiacz

Sumienność, odpowiedzialność, dyspozycyjność, umiejętność współpracy w grupie

Operator ładowarki

Mile doświadczenie w obsłudze ładowarki.

Wymagane uprawnienia:

Terminal Węglowy: operator ładowarki kl. I

Dział Produkcji Ekobran: operator ładowarki kl. III

Pracownik przeładunkowy, Operator wózka widłowego

Mile widziane doświadczenie na stanowisku operator wózka widłowego.

Wymagane uprawnienia: obsługa wózków jezdniowych z napędem silnikowym wraz z wymianą butli gazowych w wózkach wyposażonych w to urządzenie.

Pracownik przeładunkowy

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji lidera na rynku
  • Stabilne zatrudnienie
  • Umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego (kursy, szkolenia)
  • Praca zmianowa
  • Nowoczesne i komfortowe narzędzia pracy
  • Posiłki regeneracyjne w okresie jesienno – zimowym
  • Pakiet prywatnych usług medycznych MEDICOVER
  • Rabaty na paliwo na stacjach benzynowych Orlen i Bliska
  • Zniżka pracownicza na zakup ekogroszku

Kontakt

Mail: kadry@chemikals.pl

Tel: 55 620 87 16, 504 200 991